Výstavba rodinných a bytových domů

Zabýváme se projekcí a realizací staveb. Navrhujeme a stavíme promyšlené moderní rodinné a bytové domy.

Podle projektové dokumentace vytyčíme základy a připravíme terén. Zajistíme komplexní terénní úpravy, zemní i výkopové práce a pustíme se do stavby základů. Následně zrealizujeme dokončovací práce a včas předáme hotové dílo.

Zednické práce

Montáž oken a dveří

Podlahářské práce

Zateplování fasád

Malířské a natěračské práce

Sádrokartonářské práce

Dopravní stavby

Zaměřujeme se na projektování, realizaci, opravy a údržbu dopravních staveb. Samozřejmostí je špičková kvalita prováděných prací, dodávek a služeb. Provádíme výstavbu a rekonstrukci komunikací, silnic a cest. Komunikace a zpevněné plochy realizujeme včetně zemních prací a konstrukcí podkladních vrstev.

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Filozofií naší společnosti je zhotovení díla v maximální možné kvalitě za přiměřenu cenu.

Vysoká kvalita našich projektů je dána odborností našich pracovníků.

Mosty

Podzemní stavby

Silnice, dálnice

Železnice

Zemní práce

Skládky a další

Výstavba inženýrských sítí

Specializujeme se na zasíťování pozemků a výstavbu inženýrských sítí, což patří k nedílné součásti pro zajištění kompletní stavby nového objektu. V této oblasti se specializujeme na vodovodní sítě, tlakové stanice, domovní rozvody a kanalizace.

Provádíme jak rekonstrukce, tak výstavbu nové technické infrastruktury pro bytové a rodinné domy, průmyslové a administrativní objekty. Vypracujeme pro vás cenovou kalkulaci, zajistíme vyhotovení projektu a pomůžeme vám s vyřízením stavebního povolení.

Flexibilně reagujeme na požadavky každého zákazníka.

Vodohospodářské stavby

Potřebujete zrekonstruovat úpravnu vody? Je zapotřebí postavit nový skupinový vodovod? Sháníte odborníky na rozšíření kanalizace?

Dodáváme moderní a účinná řešení pro vodohospodářské stavby, ať už v rámci výroby pitné vody nebo čištění odpadních vod. Taktéž zajistíme vodovodní a kanalizační systémy, realizujeme projekty na vodních dílech včetně rekonstrukcí a úpravy vodních toků.

Dostupná cena – Pokaždé se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a jeho možnostem.

Jsme tu pro vás – V případě potřeby se na nás můžete spolehnout.

Návrh a posouzení vodohospodářských staveb

Realizace a úprava

Správa staveb a zařízení

Kontrolní činnost, poradenství

Kompletní rekonstrukce bytu

Zvažujete rekonstrukci svého bytu? Chcete znát reálnou cenu? Jak je to se stavebním povolením?

Postaráme se o rekonstrukci panelového domu, cihlového bytového domu i činžáku. Zmodernizujeme vaše bydlení a odstraníme problémy, které doposud přetrvávaly. Díky inovativním nápadům utváříme díla kvalitní a zároveň funkční.

V rámci stavebních činností realizujeme jak částečné, tak rozsáhlé rekonstrukce. Vyslechneme si vaše požadavky, připravíme detailní návrh a po vzájemném odsouhlasení se pustíme do práce.

Udělejte krok k vašemu vysněnému bydlení!

Kompletní změna dispozic celého bytu

Rekonstrukce bytového jádra

Výměna oken i dveří

Pokládka nové podlahy

Malířské práce

Kuchyně na míru a další

Půdní vestavby a suchá výstavba (montáž sádrokartonu)

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce. Sádrokarton je skvělý stavební materiál, který našel široké uplatnění pro novostavby i rekonstruované objekty. V rámci stavební činnosti se kromě montáže sádrokartonu soustředíme také na půdní vestavby, půdní byty, rekonstrukce, novostavby a suchou výstavbu.

Půdní vestavba nejen vyřeší problémy s nedostatkem obytného prostoru, ale také zvýší hodnotu vašeho majetku. Ze sádrokartonu také zhotovíme jakýkoliv praktický či designový prvek.

Výhody sádrokartonu – rychlá doba výstavby, snadná úprava a samozřejmě čistota práce.

Perfektní alternativa – výhodné použití i v místech, kde by nebylo vhodné použít cihly nebo beton.

Absorpce vlhka – specifický typ sádrokartonu pohlcuje či vylučuje ze svého sádrového jádra vodní páry.

Interiéry a půdní vestavby

Požární a bezpečnostní konstrukce

Minerální či akustické podhledy

Rozdělení místností

Vytvoření příček

Podhledy a jiné nevšední konstrukce

Kompletní zateplovací práce (fasády)

Vzhledem k rostoucím cenám energií je tepelná izolace nedílnou součástí moderního bydlení. Zároveň se sníží provozní výkon topné soustavy. Prodloužíte tak tedy životnost nejen topné soustavy, ale zároveň také samotné fasády. Provádíme zateplování objektů, rekonstrukce starých a zhotovení nových fasád.

Zhodnotíme stav vašeho objektu a poradíme, zda zvolit polystyren, minerální vatu či jiné řešení.

Izolatérské práce

Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, balkonů a spodních staveb. Tyto hydroizolační materiály zaručují dlouhodobou a bezporuchovou funkci i v extrémních podmínkách.

Náš tým izolatérů se zaměřuje na pokládku asfaltových modifikovaných pasů a aplikaci systému na bázi měkčeného PVC. Práci realizujeme jak pro novostavby, tak i v případě rekonstrukce staršího objektu. Neodmítáme ani zakázky menšího rozsahu v podobě izolatérství garáží či menších oprav.

Klientům nabízíme komplexní řešení odpovídající jejich potřebám.

Monolitické stavby

Specializujeme se na provádění monolitických betonových konstrukcí. Nabízíme stavební řešení pro velké i malé projekty. Realizujeme železobetonové konstrukce nejrůznějších typů staveb od nákupních center, administrativní budovy až po bytové a rodinné domy.

Připravíme pro vás několik variant řešení včetně cenové kalkulace jednotlivých nabídek. Pracujeme s kvalitními materiály, díky čemuž se naše monolitické konstrukce řadí mezi špičku na stavebním trhu.

Strojní omítky všech druhů

Pokud hledáte rychlý a moderní způsob, jak docílit dokonale hladkého povrchu vaší omítky, je strojní omítání nejideálnější volbou. Aplikovat je lze jak na vnitřní, tak na vnější zdivo.

Potřebujete pomoci s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a věříme, že společně najdeme to optimální řešení i pro vás!

Štukové omítky

Vápenosádrové omítky

Vápenocementové omítky

Tepelně izolační omítky

Vápenocementové jádrové omítky

Další

POTŘEBUJETE PORADIT?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!